Jaka gore w okolicach Szczawnicy poradzicie zdobyc?

Reply to this topic Start new topic Start Poll

> 

Jaka gore w okolicach Szczawnicy poradzicie zdobyc?

megaloman
Post: Jaka Gore Okolicach Szczawnicy Poradzicie Zdobyc, Oct 5 2007, 01:58 PM
Quote Post

Uytkownik

Grupa: Members
Postw: 155
Nr uytkownika: 1618
Doczy: 21-February 08

Witam!
Idziemy w czwartek (16 sierpnia) w 5-7 osob. Myslelismy o Sokolicy, ale nie wiem czy nie jest za latwa. Jak dlugo idzie sie tam i z powrotem? Moze wawoz Homole (Homole czy Chomole?), poradzcie jak tam trafic ile trzeba czasu czy jest duzo ostrych podejsc, jakie sa widoki itd.
Bede niesamowicie wdzieczny za odpowiedz takze na priv. Dzieki.

PMEmail Poster
Kania
Post: Jaka Gore Okolicach Szczawnicy Poradzicie Zdobyc, Oct 5 2007, 04:43 PM
Quote Post

Uytkownik

Postw: 139
Nr uytkownika: 398
Doczy: 12-April 08

CYTAT
Witam!
Idziemy w czwartek (16 sierpnia) w 5-7 osob. Myslelismy o Sokolicy, ale nie wiem czy nie jest za latwa. Jak dlugo idzie sie tam i z powrotem? Moze wawoz Homole (Homole czy Chomole?),

Leszek Pawlisz
Jest latwa. Dosc stromo, ale krotko. Idzie sie ok.20-30 minut na gore i tylez z powrotem. Widoki piekne.
Homole, ale ze sczawnicy treba tam dojechac kilka km. Bardzo piekny.
PMEmail Poster
GrO
Post: Jaka Gore Okolicach Szczawnicy Poradzicie Zdobyc, Oct 6 2007, 07:00 AM
Quote Post

Uytkownik

Postw: 1042
Nr uytkownika: 717
Doczy: 02-August 07

Polecam Palenice. Janusz
PMEmail Poster
patrykpj
Post: Jaka Gore Okolicach Szczawnicy Poradzicie Zdobyc, Oct 6 2007, 09:24 AM
Quote Post

Uytkownik

Postw: 817
Nr uytkownika: 1238
Doczy: 03-October 07

CYTAT
Homole, ale ze sczawnicy treba tam dojechac kilka km. Bardzo piekny.

Zgadza si. Z dojazdem nie ma problemu, ze Szczawnicy kursuja busy. Ja polecam traske: Homole, Wysoka, Palenica i zejscie do Szczawnicy. Na 99% znacznie mniej ludzi niz na Sokolicy (na ktora swoja droga warto sie wybrac) Jurek
PMEmail Poster
Lame
Post: Jaka Gore Okolicach Szczawnicy Poradzicie Zdobyc, Oct 6 2007, 11:02 AM
Quote Post

Uytkownik
**

Postw: 59
Nr uytkownika: 1201
Doczy: 29-August 07

CYTAT
Witam!
Idziemy w czwartek (16 sierpnia) w 5-7 osob. Myslelismy o Sokolicy, ale nie wiem czy nie jest za latwa. Jak dlugo idzie sie tam i z powrotem? Moze wawoz Homole (Homole czy Chomole?), poradzcie jak tam trafic ile trzeba czasu czy jest duzo ostrych podejsc, jakie sa widoki itd.

no to ja Ci polec tras, ktr opisywaem w 3 numerze n.p.m. npm.pl (nie ma jej niestety w archiwum), mianowicie trask z Jaworek przez Doline Biaej Wody na prze. rozdziela, Obidz i powrt via rusinowski wierch do Jaworek. Trasa jest po prostu sliczna i niezbyt meczca, chocia prawie cay dzie zajmie.
Jeeli wolisz wariant mniej uciliwy to polecam wjazd kolejk na Palenic i dalej grzbietem Maych Pienin a po Wysok. Z Wysokiej s extra panoramki. Jeeli bedziesz mia do zejdziesz via Wawz Homole do Jaworek, jeli nie pjdziesz dalej a po prze. Rozdziela i zejdziesz te do Jaworek tylko co nieco pniej
pzdr. Tomek D
PMEmail Poster
Psycholog
Post: Jaka Gore Okolicach Szczawnicy Poradzicie Zdobyc, Oct 7 2007, 01:39 AM
Quote Post

Uytkownik

Postw: 146
Nr uytkownika: 352
Doczy: 27-August 07

CYTAT
Witam!
Idziemy w czwartek (16 sierpnia) w 5-7 osob. Myslelismy o Sokolicy, ale nie wiem czy nie jest za latwa. Jak dlugo idzie sie tam i z powrotem?

w Pieninach waciwych wobec tego polecabym Ci trask nastpujc: Szczawnica - Sokolica (Sokola per daje chwilami popali :-)) - Zamek Pieniski - 3K - )( Szopka [na Szopk mona ic z pominiciem zamku pieninskiego] a dalej 4 warianty: A. najprostszy = zej do Krocienka B. rwniez prosty - zej Wwozem Szopczanskim do Sromowiec (wczeniej trzeba sprawdzi jak si stamtd wydosta!!!) C. pj w stron Macelaka i zej na przysta flisack i spyn do Szczawnicy, ale - a/ trzeba sprawdzi czy spyw si odbywa flisacy.com.pl b/ spyw jest drogi. D. pj przez Macelak, Czorsztyn a na przecz Snozka gdzie jest przystanek PKS (trasa od Szopki niemal po paskim i baaardzo widokowa). W razie dysponowania czasem mona jeszcze wpa na zamek w Czorsztynie.
pzdr. Tomek D

PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topic Start new topic Start Poll

Kontakt: