Jebel Toubkal

Reply to this topic Start new topic Start Poll

> 

Jebel Toubkal

kristo76
Quote Post

Użytkownik
**

Grupa: Members
Nr użytkownika: 302

Hi !
Byl ktos tam ? Jakie wrazenia ?
Poozd Hubert
PMEmail Poster
seeseid
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 1280

CYTAT
Byl ktos tam ? Jakie wrazenia ?

DOM :
Bylem w sierpniu
Gora jak to gora, wyjscie latwe (pisze o szlaku turystycznym). Szczyt jest jedynym mi znanym miejscem w Maroku o znosnej w ciagu dnia temperaturze.
Pzdr Danek Grodecki
PMEmail Poster
Pazurek
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 1410

witam,
czy ktos whodzil na jebel toubkal w maroku? jak wyglada podejscie? jak trudne jest? ile czasu? itp. ewent jaki sprzet jest potrzebny? termin to luty, wiec teoretycznie zima.
z gory dzieki
rafal
PMEmail Poster
niania
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 33

Moge napisac Ci tylko o pogodzie. W tym okresie zdazaja sie kilkudniowe deszcze, ktore moga sparalizowac podroz. Niestety, wiele drog w Maroku, szczegolnie po poludniowej stronie Atlasu (a z tego co pamietam od tamtej strony podjezdza sie pod Tubkal) nie maja mostow tylko brody i gdy jest zbyt wysoki poziom wody sa po prostu zamykane. Jesli chodzi o ubior, to jest wystarczajaco cieplo na dole, aby chodzic w T-shircie i sandalach po poludniowej stronie. Po polnocnej jest troche zimniej (ale tylko troche :)
pzdr wojtek
PMEmail Poster
arielka1
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 1189

CYTAT
witam, czy ktos whodzil na jebel toubkal w maroku?

[ciach]
Hej! Jak ktos byl w lecie, to niech tez pisze, bo ja sie tam wybieram w lipcu (!) i chetnie przeczytam cos z pierwszej reki :)
Zdrowka
Krzysiek
PMEmail Poster
Pablo_MX
Quote Post

Użytkownik
**

Nr użytkownika: 140

CYTAT
bo ja sie tam wybieram w lipcu

masochista czy co?
pzdr wojtek
PMEmail Poster
K4plon90
Quote Post

Użytkownik
**

Nr użytkownika: 474

CYTAT
bo ja sie tam wybieram w lipcu
masochista czy co?

[ciach]
Nie mam wyboru - mam czas tylko lipiec sierpien - taki los studenta Byles tam moze?
- Krzysiek
PMEmail Poster
bladi
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 1062

CYTAT
Byles tam moze?

Bylismy z zona na przelomie stycznia/lutego, ale na Tubkal nie wchodzilismy. Troche sie w Todrze wspinalismy i podrozowalismy po calym Maroku.
pzdr wojtek
PMEmail Poster
WADIM
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 705

CYTAT
czy ktos whodzil na jebel toubkal w maroku? jak wyglada podejscie? jak trudne jest? ile czasu? itp. ewent jaki sprzet jest potrzebny? termin to luty, wiec teoretycznie zima.

O wyprawie na Dżabal Tubkal było w n.p.m. nr 3 (czerwiec ). Niestety ten artykuł nie jest dostępny w sieci.
PMEmail Poster
hook03
Quote Post

Użytkownik
**

Nr użytkownika: 1757

CYTAT
szczegolnie po poludniowej stronie Atlasu (a z tego co pamietam od tamtej strony podjezdza sie pod Tubkal) nie maja mostow tylko brody i gdy jest wysoki poziom wody sa po prostu zamykane. Fajną wycieczką jest też wejście na Ounamorous (też ponad ), ale podejście zajmuje jakieś 5-6h, więc jest to wyjście na cały dzień, ale polecam.

.. Niestety, wiele drog w Maroku, zbyt spokojnie, latwiej dojechac od strony Marrakeszu (via Asni i Imlil) rzecz druga: :-)) wreszcie wiem na co wlazlema jaki stamtad widok na toubkala BTW tyz w lutym pzdr Bartek Walczak

PMEmail Poster
mateush036
Quote Post

Użytkownik
**

Nr użytkownika: 1383

CYTAT
Fajną wycieczką jest też wejście na Ounamorous (też ponad ), ale podejście zajmuje jakieś 5-6h, więc jest to wyjście na cały dzień, ale polecam.

[ciach] [ciach]
Hej! Skad jest wyjscie na Ounamorous? Czy tez z Imlil? Niezaleznie od odpowiedzi napisz jak tam dojechac. Z tego co wiem wejscie na Toubkal to jakies 3 dni (w obie strony) - czy to prawda? Z gory dzieki za odpowiedz
- Krzysiek
PMEmail Poster
grzesbo
Quote Post

Użytkownik
*

Nr użytkownika: 379

CYTAT
O wyprawie na Dżabal Tubkal było w n.p.m. nr 3 (czerwiec ). Niestety ten artykuł nie jest dostępny w sieci.

Sławomir Szyszło
prosze zainteresowanych i list na priva przesle tekst artykulu
pzdr, A.
PMEmail Poster
Nuśka:)
Quote Post

Użytkownik
*

Nr użytkownika: 818

CYTAT
Hej! Skad jest wyjscie na Ounamorous? Czy tez z Imlil? Niezaleznie od odpowiedzi napisz jak tam dojechac. Z tego co wiem wejscie na Toubkal to jakies 3 dni (w obie strony) - czy to prawda? Z gory dzieki za odpowiedz

Tak na Ounamorous idziesz z tego samego schroniska co na Jebela, tylko na Jebela idziesz w lewo stojąc tyłem do doliny na na Ounamorous prosto i w prawo i jest dużo dalej niż na Jebel. My jechaliśmy z Marrakeshu do Imlil'a i stamtąd z buta do schroniska tam kimanko pod namiotami bo koleś w schronisku policzył "especially for you" dwukrotność cennika. Jedziesz własnym samochodemm jeśli tak to nie ma problemu jeśli nie to nie pamiętam nazw tych miasteczek, ale jakoś tam dojeżdżali na ciężarówkach, tylko nie pamiętam skąd.Wejście na Jebel to od Imlila 1 dzień do schroniska, 1 na Jebel i zejście do Imlil'a, ale do Imlila trzeba jeszcze dojechać i stamtąd wyjechać. Za 3 dni od wyjazdu z Marrakeshu ale własnym transportem powinnieneś być z powrotem.
Pozdrowinia DooDee

PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topic Start new topic Start Poll

Kontakt: