Jebel Toubkal

Reply to this topic Start new topic Start Poll

> 

Jebel Toubkal

kristo76
Quote Post

Uytkownik
**

Grupa: Members
Postw: 82
Nr uytkownika: 302
Doczy: 25-September 07

Hi !
Byl ktos tam ? Jakie wrazenia ?
Poozd Hubert
PMEmail Poster
seeseid
Quote Post

Uytkownik

Postw: 733
Nr uytkownika: 1280
Doczy: 19-December 07

CYTAT
Byl ktos tam ? Jakie wrazenia ?

DOM :
Bylem w sierpniu
Gora jak to gora, wyjscie latwe (pisze o szlaku turystycznym). Szczyt jest jedynym mi znanym miejscem w Maroku o znosnej w ciagu dnia temperaturze.
Pzdr Danek Grodecki
PMEmail Poster
Pazurek
Quote Post

Uytkownik

Postw: 129
Nr uytkownika: 1410
Doczy: 29-July 07

witam,
czy ktos whodzil na jebel toubkal w maroku? jak wyglada podejscie? jak trudne jest? ile czasu? itp. ewent jaki sprzet jest potrzebny? termin to luty, wiec teoretycznie zima.
z gory dzieki
rafal
PMEmail Poster
niania
Quote Post

Uytkownik

Postw: 374
Nr uytkownika: 33
Doczy: 29-December 07

Moge napisac Ci tylko o pogodzie. W tym okresie zdazaja sie kilkudniowe deszcze, ktore moga sparalizowac podroz. Niestety, wiele drog w Maroku, szczegolnie po poludniowej stronie Atlasu (a z tego co pamietam od tamtej strony podjezdza sie pod Tubkal) nie maja mostow tylko brody i gdy jest zbyt wysoki poziom wody sa po prostu zamykane. Jesli chodzi o ubior, to jest wystarczajaco cieplo na dole, aby chodzic w T-shircie i sandalach po poludniowej stronie. Po polnocnej jest troche zimniej (ale tylko troche :)
pzdr wojtek
PMEmail Poster
arielka1
Quote Post

Uytkownik

Postw: 612
Nr uytkownika: 1189
Doczy: 18-June 07

CYTAT
witam, czy ktos whodzil na jebel toubkal w maroku?

[ciach]
Hej! Jak ktos byl w lecie, to niech tez pisze, bo ja sie tam wybieram w lipcu (!) i chetnie przeczytam cos z pierwszej reki :)
Zdrowka
Krzysiek
PMEmail Poster
Pablo_MX
Quote Post

Uytkownik
**

Postw: 87
Nr uytkownika: 140
Doczy: 22-September 07

CYTAT
bo ja sie tam wybieram w lipcu

masochista czy co?
pzdr wojtek
PMEmail Poster
K4plon90
Quote Post

Uytkownik
**

Postw: 48
Nr uytkownika: 474
Doczy: 28-January 08

CYTAT
bo ja sie tam wybieram w lipcu
masochista czy co?

[ciach]
Nie mam wyboru - mam czas tylko lipiec sierpien - taki los studenta Byles tam moze?
- Krzysiek
PMEmail Poster
bladi
Quote Post

Uytkownik

Postw: 958
Nr uytkownika: 1062
Doczy: 27-June 07

CYTAT
Byles tam moze?

Bylismy z zona na przelomie stycznia/lutego, ale na Tubkal nie wchodzilismy. Troche sie w Todrze wspinalismy i podrozowalismy po calym Maroku.
pzdr wojtek
PMEmail Poster
WADIM
Quote Post

Uytkownik

Postw: 1092
Nr uytkownika: 705
Doczy: 05-October 07

CYTAT
czy ktos whodzil na jebel toubkal w maroku? jak wyglada podejscie? jak trudne jest? ile czasu? itp. ewent jaki sprzet jest potrzebny? termin to luty, wiec teoretycznie zima.

O wyprawie na Dabal Tubkal byo w n.p.m. nr 3 (czerwiec ). Niestety ten artyku nie jest dostpny w sieci.
PMEmail Poster
hook03
Quote Post

Uytkownik
**

Postw: 90
Nr uytkownika: 1757
Doczy: 25-April 08

CYTAT
szczegolnie po poludniowej stronie Atlasu (a z tego co pamietam od tamtej strony podjezdza sie pod Tubkal) nie maja mostow tylko brody i gdy jest wysoki poziom wody sa po prostu zamykane. Fajn wycieczk jest te wejcie na Ounamorous (te ponad ), ale podejcie zajmuje jakie 5-6h, wic jest to wyjcie na cay dzie, ale polecam.

.. Niestety, wiele drog w Maroku, zbyt spokojnie, latwiej dojechac od strony Marrakeszu (via Asni i Imlil) rzecz druga: :-)) wreszcie wiem na co wlazlema jaki stamtad widok na toubkala BTW tyz w lutym pzdr Bartek Walczak

PMEmail Poster
mateush036
Quote Post

Uytkownik
**

Postw: 85
Nr uytkownika: 1383
Doczy: 14-August 07

CYTAT
Fajn wycieczk jest te wejcie na Ounamorous (te ponad ), ale podejcie zajmuje jakie 5-6h, wic jest to wyjcie na cay dzie, ale polecam.

[ciach] [ciach]
Hej! Skad jest wyjscie na Ounamorous? Czy tez z Imlil? Niezaleznie od odpowiedzi napisz jak tam dojechac. Z tego co wiem wejscie na Toubkal to jakies 3 dni (w obie strony) - czy to prawda? Z gory dzieki za odpowiedz
- Krzysiek
PMEmail Poster
grzesbo
Quote Post

Uytkownik
*

Postw: 22
Nr uytkownika: 379
Doczy: 27-November 07

CYTAT
O wyprawie na Dabal Tubkal byo w n.p.m. nr 3 (czerwiec ). Niestety ten artyku nie jest dostpny w sieci.

Sawomir Szyszo
prosze zainteresowanych i list na priva przesle tekst artykulu
pzdr, A.
PMEmail Poster
Nuka:)
Quote Post

Uytkownik
*

Postw: 11
Nr uytkownika: 818
Doczy: 03-April 08

CYTAT
Hej! Skad jest wyjscie na Ounamorous? Czy tez z Imlil? Niezaleznie od odpowiedzi napisz jak tam dojechac. Z tego co wiem wejscie na Toubkal to jakies 3 dni (w obie strony) - czy to prawda? Z gory dzieki za odpowiedz

Tak na Ounamorous idziesz z tego samego schroniska co na Jebela, tylko na Jebela idziesz w lewo stojc tyem do doliny na na Ounamorous prosto i w prawo i jest duo dalej ni na Jebel. My jechalimy z Marrakeshu do Imlil'a i stamtd z buta do schroniska tam kimanko pod namiotami bo kole w schronisku policzy "especially for you" dwukrotno cennika. Jedziesz wasnym samochodemm jeli tak to nie ma problemu jeli nie to nie pamitam nazw tych miasteczek, ale jako tam dojedali na ciarwkach, tylko nie pamitam skd.Wejcie na Jebel to od Imlila 1 dzie do schroniska, 1 na Jebel i zejcie do Imlil'a, ale do Imlila trzeba jeszcze dojecha i stamtd wyjecha. Za 3 dni od wyjazdu z Marrakeshu ale wasnym transportem powinniene by z powrotem.
Pozdrowinia DooDee

PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topic Start new topic Start Poll

Kontakt: