Rohacz Ostry.

Reply to this topic Start new topic Start Poll

> 

Rohacz Ostry.

Szymon93
Quote Post

Użytkownik

Grupa: Members
Nr użytkownika: 1656

Jak wyglada szlak na w/w gore od strony Wolowca. Mam nadzieje , ze w poczatkach maja , rzaden specjalistyczny sprzet nie bedzie potrzebny. Za wszelkie info. z gory dziekuje.
PMEmail Poster
ForceRecon
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 153

CYTAT
Jak wyglada szlak na w/w gore od strony Wolowca. Mam nadzieje , ze w poczatkach maja , rzaden specjalistyczny sprzet nie bedzie potrzebny. Za wszelkie info. z gory dziekuje.

Nie wiem jak teraz, bylem tam w lipcu. Szlak jak szlak :))) moze w podejsciu bardziej przypomina szlak rodem z tatr wysokich niz zachodnich, troche lancochow, skala. jezeli jest tam jeszce snieg (a niemwiem jak jest o tej porze) to napewno sprzet (raki+czekan) a w zime i chyba lina bylaby przydatna. W lato tak jak szlak w tatrach wysokich porostu. Takze szlem od Wolowca i nikt sie nie przyczepil o przekraczanie granicy pozdry ______Nico

PMEmail Poster
lolik
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 1361

CYTAT

Paweł K.napisal:
Z Wolowca w dol na przelecz - bez problemow - i zakoskami pod gorke na szczyt. W maju moze byc sporo sniegu wiec raki czekan na pewno sie przydadza. Trudniejsze miejsce to "Kon" przed szczytem. Jest to kawalek ekspoonowanej skaly, ale zabezpieczony lancuchem. Jesli swiecilo slonce - to powinien byc suchy i do przejscia bez problemu. Jak jestes ciekaw jak to wyglada moge podeslac zdjecie, ale dopiero w poniedzialek.
Andrzej
PMEmail Poster
sweet dreams
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 1741

CYTAT

"Paweł K."
\ Bylem na Wolowcu w ostatnia niedziele. Sniegu dosc sporo (ale widocznie mniej niz pare tygodni temu), szlak na Rohacze wygladal na przetarty. Polecam raki - moga byc przydatne szczegolnie w okolicy samego wierzcholka. Sam sie wybieram na dlugi weekend w Zachodnie i mozliwe ze uderze tez na Rohacze. Moze sie spotkamy na szczycie :)
Mikolaj. mikolaj.interia.pl
PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topic Start new topic Start Poll

Kontakt: