Jakie ceny wypożyczenie nart - Szwajcaria

Reply to this topic Start new topic Start Poll

> 

Jakie ceny wypożyczenie nart - Szwajcaria

el swiz
Post: Jakie Ceny Wypoxzqyczenie Nart Szwajcaria, Mar 21 2007, 06:42 PM
Quote Post

Użytkownik

Grupa: Members
Nr użytkownika: 1276

Witam Jadę pod koniec stycznia do Szwajcarii na narty. Nie mam żadnego sprzetu, jestem początkujący. Problem mój polega natym czy kupić nart+buty+wiązania czy wypożyczyć je na miejscu. Jeśli kupię to tekie tańsze. Może ktoś wie ile kosztuje wypożyczenie na miejscu?
Pozdrawiam
PMEmail Poster
Pirnsakumi
Post: Jakie Ceny Wypoxzqyczenie Nart Szwajcaria, Mar 22 2007, 12:16 PM
Quote Post

Użytkownik

Grupa: Members
Nr użytkownika: 996

CYTAT
Witam Jadę pod koniec stycznia do Szwajcarii na narty. Nie mam żadnego sprzetu, jestem początkujący. Problem mój polega natym czy kupić nart+buty+wiązania czy wypożyczyć je na miejscu. Jeśli kupię to tekie tańsze. Może ktoś wie ile kosztuje wypożyczenie na miejscu?
Pozdrawiam Maja cale kolekcje!!! Koszt wypozyczenia na jeden dzien wynosi ok 22-26 Euro.

ojoj, to raczej pl.rec.sport.zimowe ;-) ale zebys nie odszedl z kwitkiem i nie zniechecil sie do pieknej grupy dyskusyjnej jaka jest pl.rec.gory , na ktorej serwowane sa zarowno niebanalne dyskusje jak i calkiem smakowite potrawy, to ci zacytuje o podobnego posta o wypozyczeniu nart w austrii: " Minęła właśnie 02-12-19 21:28, gdy użytkownik Robert Psiuk, skipro.pl był uprzejmy wprowadzić:
zlaeży od rejonu ale obok Planai dzień 6-7 dni *** Allround Schi 14,-- 57,-- **** Performance Schi 22,-- 87,-- ***** Premium Schi 28,-- 123,--
Schischuhe bis Größe 35 5,-- 20,-- Schischuhe ab Größe 36 7,-- 27,--
pozdrawiam -- Tomek Augustowski augustowski.prv.pl

PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topic Start new topic Start Poll

Kontakt: