CHATKA PUCHATKA

Reply to this topic Start new topic Start Poll

> 

CHATKA PUCHATKA

gosiaczek22
Quote Post

Uytkownik
*

Grupa: Members
Postw: 3
Nr uytkownika: 857
Doczy: 24-February 08

Jestem tu pierwszy raz, wiec nie wiem nawet czy ktos tej kwestii przede mna nie poruszyl. Jesli tak to sorry.
Mianowicie, na sylwestra / postanowilem sie wybrac w Bieszczady, na Polonine Wetlinska, do Chatki Puchatka. Na pocztku grudnia znalazlem w internecie, w kilku miejscach, miedzy innymi na stronie PTTK, telefon do owego schroniska. Bylo tam nawet napisane, ze zarzadca jest jakis oddzial PTTK w Sanoku. Zadzwonilem, zapytalem czy to schronisko Chatka Puchatka na Wetlinskiej."Tak." Mozna przyjechac na Sylwestra? "Oczywiscie." Ile kosztuje nocleg na Sylwestra? "Szesnascie zlotych." No to fajnie przyjedziemy na pewno. Dzwonilismy tam pozniej drugi raz, zapytac co tam jest, moze pradu troche, moze wody. O cane nie pytalismy, ale znowu powiedziano nam ze rozmawiamy za schroniskiem Chatka Puchatka na Poloninie Wetlinskiej. Pojechalismy zatem, przeszlismy sobie polonine (calkiem fajnie wialo), doszlismy do schroniska okolo 18, 30.XII..
- Dzien dobry, my tu na Sylwestra, na nocleg. - Prosimy, nocleg trzydziesci zlotych. - Trzydziesci? Dzwonilismy tu i powiedziano nam, ze 16? - Tu nie ma telefonu. Bzdury opowiadacie.
Obsluga byla Wyraznie "pod wplywem", nie bylo zadnej dyskusji."Placicie albo spieprzajcie" (cytuje) Zadzwonilismy zatem z komory znowu na ten sam numer.
- Dzien dobry, czy dodzwonilem sie do Chatki Puchatka na Poloninie Wetlinskiej? - Tak. - Aha. A mozna wiedziec gdzie pan jest? - Na pietrze.
Troche zwatpilem w swoje zmysly, ale gosc od telefonu rzeczywiscie zszedl na dol. Co sie okazalo.
W budynku schroniska jest dyzurka GOPR, w ktorej maja telefon. Jak sie tam zadzwoni, mozna uzyskac informacje na temat ceny noclegu. Jak sie o tym powie wlascicielom (czy moze raczej obsludze?), to oni mowia, ze nikt nie ma prawa udzielac takich informacji, ze GOPR nie ma nic do ich schroniska, ze z PTTK (na ktorego stronie jest telefon do Chatki Puchatka) nie maja nic wspolnego, ze klamiemy, ze z nimi nie rozmawialismy i jak wyjej, placcie, albo szybko uciekajcie. W koncu doszlismy do "porozumienia", zaplacilismy 20 zlotych i rano ma nas tu nie byc. Wyjatkowo milo. Po pietnastu minutach przyszla kolejna grupa ludzi. Mieli IDENTYCZNY problem. Reakcja szefowej? "Trzymajcie mnie! Juz ich przeszkolili!"
No dobra Postanowilismy cos zjesc. Poszedlem do kuchni po kubek wrzatku. Wtedy jeszcze nie wiedzialem, ze wedlug cennika 0,5 litra kosztuje 1,5 zlotego. Nasz ulubiony pan w polarze GOPR nalal.
- Trzy piecdziesiat. - Ile?! - Cztery. - To po ile jest wrzatek? - Cztery i pol.
Zaplacilem 3,5. Swietnie. Spotkalismy w schronisku naprawde fajnych ludzi, wiec zostalismy na Sylwestra placac 30 zlotych. Okazalo sie wtedy, ze dla nocujacych wrzatek jest za darmo
Nie wiedzielismy co zrobic w tej sytuacji, olalismy ja wiec jak tylko sie dalo i staralismy sie dobrze bawic. Moze jednak ktos, kto ma wplyw na takie sprawy usunal nieistniejacy telefon z Chatki Puchatka, albo powiedzial GOPRowcom, zeby naprawde nie udzielali informacji na temat schroniska, a nie wypierali sie pozniej wszystkiego.
Noclegi (wedlug obslugi) we wszystkich schroniskach na dzien przed i w Sylwestra sa dwa razy drozsze. Czy tp prawda?
pozdro
tutaj_nowy

PMEmail Poster
martinez
Quote Post

Uytkownik

Postw: 168
Nr uytkownika: 719
Doczy: 09-August 07

CYTAT
Jestem tu pierwszy raz, wiec nie wiem nawet czy ktos tej kwestii mna nie poruszyl. Jesli tak to sorry.

przede Witam Jestem szczerze zdziwiony tym co piszesz, kilka razy nocowaem na Wetliskiej i nigdy nie byo adnych problemw. Co prawda cena za noclegi i produkty w schronisku nieco wysza ni w innych , ale to przez specyfik tego schroniska (pooenie, dojazd). A co do obsugi to z Lutkiem zawsze mona byo pogada. Moe w tej sprawie zabierze gos nasza uczestniczka z grupy, Geo-Ewa prowadzca bacwk na Rawkach.
PS. wybieram si w Bieszczady od 1 lutego, bd nocowa na Wetliskiej wic zobaczymy jak jest.
Pozdrawiam Krzysztof
e-meil akm-wp.pl GSM 0 504 034 928
PMEmail Poster
lukasz1927
Quote Post

Uytkownik
**

Postw: 49
Nr uytkownika: 86
Doczy: 28-May 08

CYTAT
Jestem tu pierwszy raz, wiec nie wiem nawet czy ktos tej kwestii mna nie poruszyl. Jesli tak to sorry.
Mianowicie, na sylwestra / postanowilem sie wybrac w na Polonine Wetlinska, do Chatki Puchatka

przede Bieszczady, [ciach]
mam wobec tego prob aby raz jeszcze to opisa, wykorzystujc formularz na stronie: akademik.ktg.pttk.pl/roznosci_uwagi.html
pzdr. Tomek D -- GOT w Internecie got.w.pl le Ci potraktowali w schronisku? akademik.ktg.pttk.pl/roznosci_uwagi.html Moja strona domowa tdygala.republika.pl GG 661

PMEmail Poster
maxi171
Quote Post

Uytkownik

Postw: 156
Nr uytkownika: 943
Doczy: 16-January 08

Witam Temat wczesniej nie by poruszany to fakt. Nie jeste jednak pierwsz osob ktra narzeka na to schronisko a zwaszcza na pani z bufetu :))). Ja ze swej strony mog tylko doda e od pewnego czasu schronisko jest w sdzie i nie wiem przypadkiem czy ju nie byo wyroku przekazujcego je w gesti BdPN. A ceny - c - specyfika miejsca ale nie tylko.
Aha e zapytam: Rozmawialicie z Lutkiem czy z kobiet w bufecie?
Pozdrawiam - Leszek republika.pl/lerry
PMEmail Poster
Czarna_pera
Quote Post

Uytkownik

Postw: 119
Nr uytkownika: 563
Doczy: 27-October 07

CYTAT
Mianowicie, na sylwestra / postanowilem sie wybrac w na Polonine Wetlinska, do Chatki Puchatka. Na pocztku grudnia znalazlem w internecie, w kilku miejscach, miedzy innymi na stronie PTTK, telefon do owego schroniska. Bylo tam nawet napisane, ze zarzadca jest jakis oddzial PTTK w Sanoku. Zadzwonilem, zapytalem czy to schronisko Chatka Puchatka na Wetlinskiej."Tak." Mozna przyjechac na Sylwestra? "Oczywiscie." Ile nocleg na Sylwestra? "Szesnascie zlotych." No to fajnie przyjedziemy na pewno. Dzwonilismy tam pozniej drugi raz, zapytac co tam jest, moze pradu troche, moze wody. O cane nie pytalismy, ale znowu powiedziano nam ze rozmawiamy za schroniskiem Chatka Puchatka na Poloninie Wetlinskiej. Pojechalismy zatem, przeszlismy sobie polonine (calkiem fajnie wialo), doszlismy do schroniska okolo 18, 30.XII..
- Dzien dobry, my tu na Sylwestra, na nocleg. - Prosimy, nocleg trzydziesci zlotych. - Trzydziesci? Dzwonilismy tu i powiedziano nam, ze 16? - Tu nie ma telefonu. Bzdury opowiadacie.
Obsluga byla Wyraznie "pod wplywem", nie bylo zadnej dyskusji."Placicie spieprzajcie" (cytuje) Zadzwonilismy zatem z komory znowu na ten sam
- Dzien dobry, czy dodzwonilem sie do Chatki Puchatka na Poloninie Wetlinskiej? - Tak. - Aha. A mozna wiedziec gdzie pan jest? - Na pietrze.
Troche zwatpilem w swoje zmysly, ale gosc od telefonu rzeczywiscie zszedl dol. Co sie okazalo.
W budynku schroniska jest dyzurka GOPR, w ktorej maja telefon. Jak sie tam zadzwoni, mozna uzyskac informacje na temat ceny noclegu. Jak sie o tym powie wlascicielom (czy moze raczej obsludze?), to oni mowia, ze nikt nie prawa udzielac takich informacji, ze GOPR nie ma nic do ich schroniska, ze PTTK (na ktorego stronie jest telefon do Chatki Puchatka) nie maja nic wspolnego, ze klamiemy, ze z nimi nie rozmawialismy i jak wyjej, placcie, albo szybko uciekajcie. W koncu doszlismy do "porozumienia", zaplacilismy zlotych i rano ma nas tu nie byc. Wyjatkowo milo. Po pietnastu minutach przyszla kolejna grupa ludzi. Mieli IDENTYCZNY problem. Reakcja szefowej? "Trzymajcie mnie! Juz ich przeszkolili!"
No dobra Postanowilismy cos zjesc. Poszedlem do kuchni po kubek Wtedy jeszcze nie wiedzialem, ze wedlug cennika 0,5 litra kosztuje 1,5 zlotego. Nasz ulubiony pan w polarze GOPR nalal.
- Trzy piecdziesiat. - Ile?! - Cztery. - To po ile jest wrzatek? - Cztery i pol.
Zaplacilem 3,5. Swietnie. Spotkalismy w schronisku naprawde fajnych ludzi, wiec zostalismy na Sylwestra placac 30 zlotych. Okazalo sie wtedy, ze dla nocujacych wrzatek jest za darmo
Nie wiedzielismy co zrobic w tej sytuacji, olalismy ja wiec jak tylko sie dalo i staralismy sie dobrze bawic. Moze jednak ktos, kto ma wplyw na sprawy usunal nieistniejacy telefon z Chatki Puchatka, albo powiedzial GOPRowcom, zeby naprawde nie udzielali informacji na temat schroniska, a wypierali sie pozniej wszystkiego.
Noclegi (wedlug obslugi) we wszystkich schroniskach na dzien przed i w Sylwestra sa dwa razy drozsze. Czy tp prawda?
pozdro
tutaj_nowy

Uytkownik nowy_tutaj w wiadomoci do grup dyskusyjnych news.gazeta.pl przede Bieszczady, kosztuje albo numer. na ma z 20 wrzatku. takie nie Witam! Z wielkim niesmakiem przeczytaam o tym o czym napisae. Po pierwsze- oczywicie e cena noclegu jest w tym okresie wysza, wic od razu powinniene si domyla e co jest nie tak, z drugiej strony jak kto 2 razy potwierdza, no c by moe ja te bym si nabraa. Po drugie- dobrze e piszesz o tym na grupie, ale przede wszystkim daj sygna do centrali GOPR, bo to niestety nie pierwsze numery tej organizacji. My w schronisku mielimy centertelowski numer telefonu, a chopcy w Ustrzykach Grnych oddalonych od Bacwki po dwch latach nie wiedzieli jaki jest to numer, czsto pytajc o to samo przez radio. Numer tel. Centrali w Sanoku- 013-204- porozmawiaj o tym z Naczelnikiem, nie wiem czy zostaniesz potraktowany powanie, ale zawsze warto da sygna. Po trzecie- Bieszczadzkie Hotele PTTK w Sanoku, telefon i wzmianka o zaistniaej sytuacji, to oni s gestorami obiektu. Do kolegi- w zwizku ze zmian waciciela- to nie ma ze spraw adnego zwizku, a schronisko jest dalej w rkach PTTK i dziki Bogu, bo oprcz oczywistych zalet to nawet piwa nie mona byoby si napi na Pooninie, oczywicie w sytuacji przejcia obiektu przez Park. Oby ta przykra sprawa nie zniesmaczya ci oglnego obrazu i poziomu usug w Bieszczadzkich Schroniskach, ktre, wydaje mi si , nie stoj na najgorszym poziomie. Zawsze su pomoc.
-- bieszczady.info.pl rawka.bieszczady.info.pl
PMEmail Poster
bat67
Quote Post

Uytkownik

Postw: 169
Nr uytkownika: 1450
Doczy: 16-July 07

No to ja si przycze do dyskusji, bo do czsto tam bywam i niestety tylko za czasw mojej piknej modoci Lutkowi sie chciao, teraz ola sprawe na maxa, byem tam z grup w zesze wakacje i trafiem na moje nieszczcie na babe Lutka, ja ju chyba to zdarzenie opisywaem na preclu. No i wracajc do Lutkowej baby. Zostalimy przyjci zupenie przyzwoicie. Ale szopki zaczy sie w nocy. Dostalimy pokoik widokiem na Carysk. Wskakuje do piworka, moszcz si w nim do dugo, w kocu zasypiam, po jakim czasie budzi mnie mie smyranie po plecach ramionach i twarzy uwielbiam by tak rozbudzany. Wic powoli sie wybudzam i zaczynam myle, e najblisze sprawczynie ewentualnego rozbudzania pi na przeciwko i nie maja a takiego zasigu. I w tym momencie obudziem sie na dobre, po chwili znw poczuem owo smyranie i juz wiedziaem, co to. Wyskoczyem ze piwora jak z procy i wiedziaem, e w tym miejscu ju nie zasn. Wytrzepaem piwr bardzo dokadnie wziem pierwsza lepsz karimate i poszedem spa do jadalni. .. Rano zostaem obudzony w mniej sympatyczny sposb przez babe Lutka, pozwolicie, e nie zacytuje. Panitu robi. Ja grzecznie, poinformowaem pani, ze pi a raczej usiuje, bo mnie obudzono,zbiera, bo tu nie wolno i czemu ja tu pi ja jej na to, e pi tu, bo nie lubi spa z pluskwami wole z jakimi miymi najlepiej modymi dziewcztami. I o zgrozo pani nie poznaa sie na moim poczuciu humoru i chaja sie zacza na dobre. A e ja jestem bardzo spokojny czowiek, wic po chwili szlag mnie trafi, krew mi si zagotowaa i pokazaem pani pogryzione rce, z charakterystycznymi krostami uoonymi w sznureczki. Oczywicie pani twierdzia, e musiao mnie pogry gdzie indziej. Jak ju byo bardzo gorco do dyskusji wczy sie Lutek i stwierdzi, ze kto pluskwy musia przynie. Przez sympatie i wspomnienia spuciem z tonu, ale wiem, e na nocleg sie tam nie zatrzymam, za panowania tej ekipy. Co do cen w obiekcie wypowiada si nie bd, bo s poraajce piwo za 10 PLN miabym po takim piwie takiego kaca, ze ja nie mog.
PMEmail Poster
kric
Quote Post

Uytkownik
**

Postw: 91
Nr uytkownika: 979
Doczy: 03-May 08

CYTAT
Witam! Z wielkim niesmakiem przeczytaam o tym o czym napisae. Po pierwsze- oczywicie e cena noclegu jest w tym okresie wysza, wic od razu powinniene si domyla e co jest nie tak, z drugiej strony jak 2 razy potwierdza, no c by moe ja te bym si nabraa. Po drugie- dobrze e piszesz o tym na grupie, ale przede wszystkim daj sygna do centrali GOPR, bo to niestety nie pierwsze numery tej My w schronisku mielimy centertelowski numer telefonu, a chopcy w Ustrzykach Grnych oddalonych od Bacwki po dwch latach nie wiedzieli jest to numer, czsto pytajc o to samo przez radio. Numer tel. Centrali w Sanoku- 013-204- porozmawiaj o tym z nie wiem czy zostaniesz potraktowany powanie, ale zawsze warto da Po trzecie- Bieszczadzkie Hotele PTTK w Sanoku, telefon i wzmianka o zaistniaej sytuacji, to oni s gestorami obiektu. Do kolegi- w zwizku ze zmian waciciela- to nie ma ze spraw adnego zwizku, a schronisko jest dalej w rkach PTTK i dziki Bogu, bo oprcz oczywistych zalet to nawet piwa nie mona byoby si napi na Pooninie, oczywicie w sytuacji przejcia obiektu przez Park. Oby ta przykra sprawa nie zniesmaczya ci oglnego obrazu i poziomu usug Bieszczadzkich Schroniskach, ktre, wydaje mi si , nie stoj na poziomie. Zawsze su pomoc.

kto
Witam. Jeli go zgasza si jako schronisko i informuje o cenach to KADY by si nabra. Chyba e zna sytuacj w danym schronisku. Ja ze swej strony dzwonic do jakiego obiektu zakadam, e informacja jest prawdziwa:)))))))))
organizacji. jaki Naczelnikiem, sygna.
Telefon to chyba 463-22-04, ale gowy nie dam. Swoj drog ciekawe co moe Naczelnik postanowi w sprawie Pooniny??? IMHO myl e Ci jednak wysucha z zainteresowaniem.
Ewa tutaj si zgodz, gdyby to przej Park, pewnie bya by to kolejna stacja dydaktyczno-edukacyjno-naukowa, czy jak tam oni nazywaj te swoje biae domki. Tak przynajmniej jest owo schronisko.
w najgorszym
Ja ze swojej strony mog zaprosi do Studenckiej Bazy Namiotowej w opience, gwarantuje e wrztku za darmo dostaniesz tyle, ile sobie zapragniesz a dodatkowo mity:) Podobnie jak Ewie przykro mi jest, e za schroniskiem na Pooninie cignie si widmo nieuprzejmoci gospodyni, zwaszcza, e kiedy byem zaprzyjaniony z obsug tego schroniska. Jednak jest wiele innych wspaniaych miejsc i schronisk z klimatem, e kady moe wybra co dla siebie.
Pozdawiam - Leszek republika.pl/lerry
PMEmail Poster
olek75
Quote Post

Uytkownik
**

Postw: 58
Nr uytkownika: 1105
Doczy: 06-July 07

Dziki wszystkim za informacje.
W schronisku nie byo Lutka bo gdzie wyjecha, kilka osb ju na miejscu mwio, e jak go nie ma to si robi baagan. Rozmawialimy z pani Dorci i jakim przypadkowym chyba czowiekiem, ktry by z ni w dobrych ukadach. Nie mamy, rzecz jasna, do nikogo pretensji za to, e nocleg kosztowa akurat 30 zotych, tylko za to, e podano nam nieprawdziwe informacje, nie chciano nas w ogle sucha i potraktowano mocno nieuprzejmie. No i wypieranie si wzajemne wszystkiego. adnych pluskiew w pokoju nie mielimy, a e mi piwr przymarz do ciany to przecie sama rado! Do bieszczadzkich schronisk na pewno si nie zra, szczeglnie dobre wspomnienia mam z Suchych Rzek i Komaczy. Klimat w Chatce jest niesamowity, widok 1 stycznia rano by fantastyczny! Warto byo jecha choby po to. No i w kocu si z pani Dorci i Arturem jako tako pobratalimy.
Co to za historia z Chat Socjologa?!?! Kiedy spona?!? Ciut, ciut, a bymy wyldowali wanie tam. Aha! Jak ju wracalimy, to spotkalimy ludzi, ktrzy twierdzili, e do Socjologw ich nie chcieli wpuci. Powiedziano im, e impreza jest zamknita i jak chc wej maj zapaci 150 zetw. Dziao si to podobno w nocy i wygoniono ich na mrz. To, to ju chyba s jakie banialuki
Pozdrowienia
Mateusz

PMEmail Poster
slodkiCukiereczek
Quote Post

Uytkownik

Postw: 113
Nr uytkownika: 1456
Doczy: 15-August 07

CYTAT
A e ja jestem bardzo spokojny czowiek, wic po chwili szlag mnie trafi, krew mi si zagotowaa i pokazaem pani pogryzione rce, z charakterystycznymi krostami uoonymi w sznureczki. Oczywicie pani twierdzia, e musiao mnie pogry gdzie indziej. Jak ju byo bardzo gorco do dyskusji wczy sie Lutek i stwierdzi, ze kto pluskwy musia przynie. [ciach koniec]
na szczescie nikt nie mial uwag do gotowania sobie wlasnej wody pod

hej :) [ciach poczatek] ooo, to ja myslalam ze jestem jedyna pogryziona przez jakies ustrojstwo w tym milym pokioku z widokiem na Carynska bylismy tam w jesieni z moim panem i dzieckiem w wieku szkolnym - zeby mu pokazac Bieszczady, Polonine i samo schronisko (wiec tam zanocowalismy) niestety w nocy rozegral sie horror pt. "cos mnie je" skonczylo sie na tym ze drapiac sie przesiedzialam pod kominem wiekszosc nocy, a ze spania nici
zadaszeniem przy drzwiach, ani tez w przedsionku (wode mielismy przyniesiona z pobliskiego zrodelka) niemniej jednak zszokowaly mnie ceny w bufecie, zwl. herbata (a zziebnietych ludzi bylo wtedy sporo, jakies wycieczki) no i na kazde pytanie p. Lutkowa wykrzywiala sie a juz zwl. na to ze okazujac karte PTTK zapytalam o znizki (i tak tylko na 1 os.) takie pazdziernikowe reminiscencje pozdraw. edda
PMEmail Poster
pika
Quote Post

Uytkownik

Postw: 1062
Nr uytkownika: 295
Doczy: 26-August 07

CYTAT
Jak ju wracalimy, to spotkalimy ludzi, ktrzy twierdzili, e do Socjologw ich nie chcieli wpuci. Powiedziano im, e impreza jest zamknita i jak chc wej maj zapaci 150 zetw. Dziao si to podobno w nocy i wygoniono ich na mrz. To, to ju chyba s jakie banialuki

Osobicie nie bywam w schroniskach sylwestra, ale z relacji grupowiczw wynika, e teraz jest taka nowa wiecka tradycja - cho oparta na XIX wiecznym kapitalimie -i w ten szczeglny dzie spuszcza si niezapowiedzianych goci do cywilizowanych dolin. Patrz ubiegoroczny wtek "schroniska".
PMEmail Poster
redeeps
Quote Post

Uytkownik

Postw: 766
Nr uytkownika: 183
Doczy: 16-December 07

CYTAT
Mianowicie, na sylwestra / postanowilem sie wybrac w

Uytkownik "nowy_tutaj" napisa w wiadomoci
Bieszczady,Straszna dzicz. Nie wszyscy rozumiej oczywisto, e to klient paci pensj i dlatego _jest_ najwaniejszy. Schronisko na Wetliskiej niestety zawsze bdzie miao klientw ze wzgldu na specyficzne pooenie. Niestety - bo gospodarze nie bd mogli pobra bolesnej lekcji upadku interesu, ktra im si susznie naley.
Bardzo auj, e chaupa w . nie moe konkurowa piknym pooeniem z Chatk Puchatka. To znaczy jest adnie, ale nie tak jak na wierzchoku pooniny. Natomiast w .: - wrztek jest zawsze za darmo, - cena noclegu nie zmienia si w okolicy wit, sylwestrw, sezonw, itp - nie ma insektw - nie ma myszy (bo jest jeden szczur myszobjca) - nie ma adnych, za przeproszeniem, petetekw, goprw - nie organizujemy imprez zamknitych, bo to przecie schronisko.

PMEmail Poster
maiko
Quote Post

Uytkownik

Postw: 1179
Nr uytkownika: 703
Doczy: 16-July 07

problem rozwija si od kilku lat; jestem okazjonalnym gociem tego jake miego miejsca od ok. 10 lat i w cigu ostatnich 2-3 lat zauwayem nasilajc si oscho obsugi, w ostatnim czasie do granic nieprzyjemnoci; moe to izolacja, czy znuenie
PMEmail Poster
Woocasheq
Quote Post

Uytkownik
**

Postw: 52
Nr uytkownika: 161
Doczy: 17-September 07

Tnij posty, PROSZE. Pzdr, Mirek
PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topic Start new topic Start Poll

Kontakt: