BILETY WYCIECZKOWE PKP - szczegoly ???

Reply to this topic Start new topic Start Poll

> 

BILETY WYCIECZKOWE PKP - szczegoly ???

DpZ
Post: Bilety Wycieczkowe Pkp Szczegoly, Apr 29 2008, 09:50 AM
Quote Post

Użytkownik
**

Grupa: Members
Nr użytkownika: 1681

Czesc,
Czy ktos z Was zna szczegoly dotyczace taryfy obowiazujacej dla biletow wycieczkowych na PKP. Interesuje mnie przypadek kiedy nabywa sie bilet wycieczkowy powrotny ale w obie strony pragnie sie jechac roznymi rodzajami pociagow np.
TAM: A->B pos. B->C os. POWROT: C->B os. B->A os.
lub np.
TAM: A->B os. B->C os. POWROT: C->B os. B->A pos.
itp itp.
Na zdrowy rozum powinno sie nabyc bilet wycieczkowy powrotny na pociag osobowy (taryfa 50%) oraz doplate (doplaty) na pewne odcinki do pociagu pospiesznego wg taryfy wycieczkowej TAM czyli ze znizka 20 % ???
Ale chyba tak nie jest (o ile wogole ktos uregulowal takie przypadki) bo czy mozna kupic doplate do poc. pos. wg taryfy 20 % znizki ???
Czy mozna majac bilet wycieczkowy na osobowy T-P kupic doplate (o ile istnieje takowa) do pociagu pos od stacji koncowej (bilety wycieczkowe mozna nabywac tylko od stacji nabycia biletu !!!)
A moze jest tak jak ja mialem przyjemnosc sprawdzic w praktyce tzn. kupujac bilet wycieczkowy T-P na poc. osobowy Pani w kasie sprzedala mi doplate do pos. na przejazd pewnego odcinka w kierunku TAM wg taryfy 50% - obawiajac sie repesji ze strony renomy itp. spytalem czy napewno mam prawo do doplaty wg taryfy 50% (nie bylo tam slowa ze jest to doplata do biletu wycieczkowego) Pani odpowiedziala ze tak ale moje doswiadczenie uczy, ze Panie w kasach zadko maja pojecie o tym co probuja wmowic podroznym - szczegolnie na DW Wschodni.
Co Wy na to ???
Moj przypadek byl nastepujacy: wycieczkowy T-P, poc. os, 2kl, W-wa Wsch - Suchedniow 158 km doplata T, 2o/2p, W-wa Wsch. - Radom 50% !?!
pozdrawiam, PABLO
PS. Prosze ewentualne odpowiedzi kierowac rowniez "na priva" robiac CC: elka.pw.edu.pl

PMEmail Poster
Żyletka
Post: Bilety Wycieczkowe Pkp Szczegoly, Apr 30 2008, 03:26 AM
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 464

CYTAT
Czesc,
Czy ktos z Was zna szczegoly dotyczace taryfy obowiazujacej dla biletow wycieczkowych na PKP. Interesuje mnie przypadek kiedy nabywa sie bilet wycieczkowy powrotny ale w obie strony pragnie sie jechac roznymi rodzajami pociagow np.
TAM: A-B pos. B-C os. POWROT: C-B os. B-A os.
lub np.
TAM: A-B os. B-C os. POWROT: C-B os. B-A pos.
itp itp.
Na zdrowy rozum powinno sie nabyc bilet wycieczkowy powrotny na pociag osobowy (taryfa 50%) oraz doplate (doplaty) na pewne odcinki do pociagu pospiesznego wg taryfy wycieczkowej TAM czyli ze znizka 20 % ???
Ale chyba tak nie jest (o ile wogole ktos uregulowal takie przypadki) bo czy mozna kupic doplate do poc. pos. wg taryfy 20 % znizki ???
Czy mozna majac bilet wycieczkowy na osobowy T-P kupic doplate (o ile istnieje takowa) do pociagu pos od stacji koncowej (bilety wycieczkowe mozna nabywac tylko od stacji nabycia biletu !!!)
A moze jest tak jak ja mialem przyjemnosc sprawdzic w praktyce tzn. kupujac bilet wycieczkowy T-P na poc. osobowy Pani w kasie sprzedala mi doplate do pos. na przejazd pewnego odcinka w kierunku TAM wg taryfy 50% - obawiajac sie repesji ze strony renomy itp. spytalem czy napewno mam prawo do doplaty wg taryfy 50% (nie bylo tam slowa ze jest to doplata do biletu wycieczkowego) Pani odpowiedziala ze tak ale moje doswiadczenie uczy, ze Panie w kasach zadko maja pojecie o tym co probuja wmowic podroznym - szczegolnie na DW Wschodni.
Co Wy na to ???
Moj przypadek byl nastepujacy: wycieczkowy T-P, poc. os, 2kl, W-wa Wsch - Suchedniow 158 km doplata T, 2o/2p, W-wa Wsch. - Radom 50% !?!
pozdrawiam, PABLO
PS. Prosze ewentualne odpowiedzi kierowac rowniez "na priva" robiac CC: elka.pw.edu.pl

-- Archiwum listy dyskusyjnej pl-rec-gory newsgate.gliwice.pl/archive/pl-rec-gory/

Hej !!! Z tego co mi wiadomo nie ma biletu turystycznego na pospieszne.
Trollu

PMEmail Poster
berdyn
Post: Bilety Wycieczkowe Pkp Szczegoly, May 1 2008, 03:00 AM
Quote Post

Użytkownik

Nr użytkownika: 1726

CYTAT
Czesc,

Pawel Pontek
Ze dwa razy zdarzyla mi sie taka sytuacja. Kupilem bilet TP 50% i bralem doplate do pospiesznego za 50% ceny. Zadnych problemow przy kasie i ze strony konduktora w pociagu.
Grzesiek
PMEmail Poster
gsa
Post: Bilety Wycieczkowe Pkp Szczegoly, May 1 2008, 03:43 PM
Quote Post

Użytkownik
**

Nr użytkownika: 1577

CYTAT
Czesc,
Czy ktos z Was zna szczegoly dotyczace taryfy obowiazujacej dla biletow wycieczkowych na PKP.

Pawel Pontek
Moze na pl.misc.kolej ???
Tomek B.
PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topic Start new topic Start Poll

Kontakt: