Agencja Towarzyska Biały Bór Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Aktualnie zajmujemy się nieco osobliwym tematem, lub nawet może sporym problemem. Rzec można wręcz filozoficznie, że to kłopot „ogromny”.

Agencja Towarzyska Resko Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

O czym więc mielibyśmy rozmawiać? Na temat męskości, a ściślej o takim męskim atrybucie męskości, czyli o wielkości penisa. Napisano na ten temat niezliczoną liczbę artykułów, książek, pozycji naukowych. Najważniejszym pytaniem pozostaje kwestia: czy wielkość penisa to istotna rzecz? I pozostaje tylko jedna rzecz, kogo pytamy?

zdzwon teraz biale tlo ww 34 708877582

Agencja Towarzyska Resko Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Jest sporo tekstów mówiących o tym, iż wcale nie, iż ważne jest to co mamy, iż liczy się sprawność itd. Faceci zawsze przecież znajdą dla siebie dobre wytłumaczenie. A kobiety, będąc oczywiście idealnie wychowanymi, również stwierdzą, iż wcale nie ma znaczenia…

tabletki na potencje Vigrax

Agencja Towarzyska Resko Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Ale czy tak jest naprawdę? Usłyszałem niedawno stwierdzenie, iż pani, która twierdzi, że wielkość penisa nie jest istotny to ta, która nie miała okazji zasmakować przyjemności z zabawy z dużym penisem…

I co, trudno z tym się nie zgadzać, nie jest tak, panowie…?

Osobiście kieruję się ku stwierdzeniu, że wielkość penisa ma znaczenie, i to duże. Po pierwsze ma znaczenie dla naszej partnerki seksualnej, dostarczając jej niezwykle wiele spełnienia, przyjemności, rozkoszy… Ale także ma niebagatelne znaczenie dla faceta. Wierzcie mi panowie, odpowiednio duży penis potrafi niezwykle pozytywnie wpłynąć nie tylko na nasze erotyczne życie, lecz zwłaszcza potrafi polepszyć własną samoocenę. Dopiero wtedy czujemy się prawdziwym facetem, prawdziwym macho, alfa samcem… Ale co zrobić, kiedy matka natura nie polubiła nas w tym drażliwym temacie…? Nie martwcie się, żyjemy aktualnie w takim świecie, w którym granice niemożności są przekraczane prawie na codzień. Istnieje niezwykle sporo możliwości poprawy owego stanu rzeczy.

Agencja Towarzyska Resko Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Przybywa nam tu z odsieczą współczesna medycyna, i jej gałąź estetyczna, która umie niejedno nieprawidłowości skorygować, w czasie kiedy własne zdrowie jest absolutnie w dobrych rękach. To rozwiązanie drogie, lecz niezwykle efektywne. Można także ufać branży farmaceutycznej, opartej na naturalnych składnikach, gdzie powiekszacz penisa jest środkiem, który możemy używać zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Mamy też do dyspozycji sporo opracowanych ćwiczeń, które potrafią nas do doprowadzić do oczekiwanych rezultatów. Tak naprawdę jest indywidualna kwestia – na co chcę i mogę pozwolić sobie.

Agencja Towarzyska Resko Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Ale pytanie, czy trzeba, czy warto? Cóż, drodzy panowie, powiem tak, spróbujcie, nie stracicie… To poczucie męskości, które w was urośnie, to poczucie możliwości, siły jest niezwykle cenne. A ponadto, a może przede wszystkim, poczucie, iż zadowalamy naszą partnerkę w pełni, iż jest ona po prostu zaspokojona po przeżyciu fantastycznego orgazmu – to bezcenna rzecz. Nie traćcie czasu na myślenie, na udowodnienie, że to wcale nie ma znaczenia, to nic, że mały, jest przecież bardzo sprawny…. W jakim celu to? Wszelką teorię można oczywiście stworzyć i potem bronić jej do upadłego. Warto?

Agencja Towarzyska Resko Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

 

Zobacz również Dymanie za darmo

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments