Ile kosztuje bilet do Energylandii?

      Brak komentarzy do Ile kosztuje bilet do Energylandii?

Każdy z nas z chęcią wspomina lato i wiele możliwości, jakie oferuje właśnie ta pora roku. Kąpieli w morzu, a także szaleństwo na różnego rodzaju festiwalach jest bez wątpienia tym, za czym zgodnie wszyscy tęsknimy. Okazuje się, że na południu naszego pięknego kraju, a dokładniej w pobliżu miejscowości Zator w Małopolsce powstał niesamowity i atrakcyjny park rozrywki. Energylandia, bo tak nazywa się ten park co roku, bez względu na pogodę za oknem, przyciąga do siebie całe mnóstwo entuzjastów dobrej zabawy i rozrywki, a także zachęca do skorzystania z dosłownie każdej atrakcji, która została w tym parku przygotowana.

 

Wart wspomnieć, że Energylandia zaczęła również w ten region Małopolski skutecznie przyciągać turystów z innych, europejskich krajów. Posiadając więc park rozrywki, który jest prawdziwym ewenementem na skale europejską, prawdziwym grzechem jest nie wybranie się tam, na chociażby jeden cały dzień. Niemniej jednak to, co najbardziej interesuje podróżnych przybywających do Energylandii to oczywiście ceny. Tak więc ile kosztuje bilet do tego parku rozrywki i jakie atrakcje tam na nas czekają?

Atrakcje czekające na podróżnych w Energylandii

Energylandia to jeden z największych parków rozrywki w całej Polsce. Co więcej, został on zaprojektowany w taki sposób, by doskonale sprostać potrzebom dosłownie każdego z turysty, który postanowi go odwiedzić. Warto wiedzieć, że park ten jest podzielony na kilka stref, z których każda została zaaranżowana w inny sposób. Pierwszą ze stref, na która warto zwrócić szczególną uwagę jest Bajkolandia. Jak sama nazwa wskazuje jest to miejsce przeznaczone dla dzieci, gdzie czeka je moc atrakcji i postacie z ich ulubionych bajek i kreskówek. W Energylandii została równiez wyróżniona strefa familijna, idealna dla rodzin z dziećmi, które chcą się zarówno zrelaksować, ale także i dobrze bawić. Dla amatorów mocnych wrażeń i tych, co lubią czuć w żyłach dodatkowy przypływ adrenaliny, została zaaranżowana strefa ekstremalna. To właśnie tam można korzystać z ponadprzeciętnie wysokich zjeżdżalni wodnych czy kolejek, które mkną z niespodziewaną szybkością. Ciekawym miejscem do odwiedzenia w Energylandii jest również wydzielony Smoczy Ogród, który nawiązuje właśnie to do tych mitycznych stworzeń i pełny jest atrakcji. To jeszcze jednak nie wszystko, gdyż w Energylandii znajduje się jeszcze wiele ciekawych miejsc i stref, które z pewnością wpiszą się w indywidualne potrzeby każdego z odwiedzających.

Ile kosztuje bilet do Eneryglandii?

Wiele osób przed podróżą w południowe rejony Polski, którzy chcą zaczerpnąć nieco rozrywki w Energylandii, zastanawia się jak przedstawiają się ceny biletów. Jak wiadomo, ceny są niezwykle istotne i często są wyznacznikiem tego, że wiele osób decyduje się na taką podróż, a inni jednak z niej rezygnują. Ceny biletów do Energylandii są różne, a ich ceny są również ściśle związane z rodzajem i wiekiem osoby, która taką wejściówkę zechce zakupić. Niemniej jednak jak przedstawia się cennik biletów do Energylandii? Otóż:

  • dzieci do lat trzech za wstęp zapłacą jedynie 1 złoty
  • bilet dla osoby, która w dniu odwiedzić obchodzi urodziny i nie ma ukończonych 18 lat również kosztuje 1 złoty
  • bilet dla dzieci do wzrostu 140 centymetrów i dla seniorów, czyli osób 65 i więcej kosztuje 109 złotych
  • bilet dla kobiety w ciąży, która okaże kartę ciąży również kosztuje 109 złotych
  • bilet normalny to koszt 159 złotych
  • bilet na cały rok, ulgowy- czyli dla osób o wzroście do 140 centymetrów w dniu zakupu to koszt 429 złotych
  • bilet całoroczny normalny to z kolei koszt 629 złotych
  • bilet dla Młodej Pary to koszt znów 1 złoty dla jednej osoby, pod warunkiem że Młoda Para chce sobie zorganizować sesję ślubną w Eneryglandii. Koszt tego biletu dotyczy więc pary w strojach ślubnych, a także maksymalnie dwóch fotografów. Bilet ten nie jest uzależniony od daty ślubu.
  • bilety dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności do 12 roku życia to koszt 89 złotych
  • bilet dla osób dorosłych z orzeczeniem o niepełnosprawności to koszt 109 złotych.
0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments