Kobiety mafii Recz gdzie obejrzeć?

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, jest tym, który tworzy mieszane uczucia wśród widzów. By dobrze poznać film, należy dużo się w niego wczuć.
Kobiety Mafii opowiada o byciu rodziny z dzieckiem oraz ich opiekunką, gangstera zaś jego osoby, i ojca, który gotów jest przygotować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Sianów gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella trafia na dziwny pomysł zwabienia przestępców w pułapkę, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej plan i każe opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia wtedy na samodzielną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo jest bez żadnych problemów, choć w prawdziwym etapie Bela zostaje zdemaskowana, przez drinka z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film

klik i ogladaj film

Kobiety mafii Sianów gdzie obejrzeć?

Gdy nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością przygotowało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej inne miejsce. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa rola w ABW wpłynęła na styl oraz utrzymanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce odejść z książce, jednak szef, kiedy się później okazuje przestępca, wpływa ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej założeniem, jest zbliżyć się do większości niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, mający na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w postać. Trzymania się w związku, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa jednego z gangsterów o pseudonimie cień, do którego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Tenże w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w domu, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie żyją ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z bronią, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by uratować życie. Przyjemność z pięknego skoku nie jest jednak długo. Cień zostaje aresztowany, zaś w obawie przed więzieniem, żywy kwalifikuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze swoją kobietą.

Kobiety mafii Sianów gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie pana nie trwa długo. Zostają schwytani i deportowani do Polski, żeby móc wystąpić im zarzuty. Przedstawia mu się jednak wyjść z formy obronną ręką. Decyduje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony tkwi w nauce policyjnej, gdzie będzie uznawał ochronę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z odpowiednimi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką określają się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc jest włożona w szpitalu. Od ostatniej chwili, los dziecka jest w rękach lojalnej opiekunki, dla której życie mężczyzny jest najistotniejsze. Prowadzony przez Darię interes, łatwo się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i osoba próbuje odebrać sobie życie, aby uniknąć kary.
Na pełne szczęście, jest obecne nie udana próba.

Kobiety mafii Sianów gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w rezultacie występuje na wolność, planuje spędzić chwila z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie jest mu to zawsze dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, dała mu truciznę. Mężczyzna pada na ziemię w restauracji, oskarżając o wartość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starego dziecka oraz niezdolności marki, do opieki nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która jest prowodyrem całej akcji. W dopuszczonym do siebie czasie, w Hiszpanii odbywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na klientowi, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na wystawie były kobiet, pada zabity przez innych mężów Justyny, którzy na jej zlecenie brutalnie go tracą. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, kwalifikuje się na zajęcie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W obecnym sezonie, kończy się ważna faza kobiety Mafii.

Kobiety mafii Sianów gdzie obejrzeć?

Choć film zawiera dużo scen akcji, są również momenty, w jakich chwyta się kilka materiałów na raz, zatem warto oglądać obraz w połączeniu, aby zrozumieć o co w nim chodzi.

Kobiety mafii Sianów gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments