Obozy dla studentów w Alpach

      Brak komentarzy do Obozy dla studentów w Alpach
Obozy dla studentów w Alpach

Obozy dla studentów w Alpach

Studia to czas na naukę, ale i zabawę, zwłaszcza gdy jest ona połączona z aktywnością na świeżym powietrzu. Obozy dla studentow w Alpach organizowane przez snowshow.pl to prawdziwa gratka dla wielbicieli zimowych sportów! Co czeka jego uczestników?

Zima to jedna z piękniejszych pór roku, zwłaszcza gdy aktywnie spędzamy czas na świeżym powietrzu, radując się z białego puchu. Niestety zimy obecnie są coraz mniej śnieżne, więc wielbiciele narciarstwa nie mają zbyt dużo okazji, by nacieszyć się szusowaniem po stokach. Na szczęście są miejsca, gdzie śnieg w zimę (i nie tylko) jest zawsze. Tak jest w Alpach, ale białe szaleństwo to nie wszystko, co na nas czeka w tym pięknym zakątku Europy. Korzystając z oferty obozów studenckich organizowanych przez snowshow.pl, zyskujemy dużo więcej – niezapomnianą przygodę!

Obóz studencki w Alpach – jakie atrakcje czekają?

  • Szkolenia narciarskie i snowboardowe prowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanych instruktorów z ważnymi uprawnieniami. To szkolenia standardowe – dla początkujących i zaawansowanych, ale też specjalistyczne z freestyle’u obejmujące głównie jazdę w snowparku, ale również rozwijanie swoich umiejętności, tj. jazda terenowa, poza trasą i po muldach. To dużo więcej – snowkite, czyli surfing na nartach lub na snowboardzie. Zapewnia niezapomniane wrażenia, niedające się porównać niczym innym.
  • Rozrywka przez całą dobę – koncerty, sportowe zabawy, np. śniegowa siatkówka, Crisis Day Party – wielka impreza na stoku, domówki, imprezy w klubach. Podczas każdego z tych wydarzeń, nie tylko wybawisz się za wszystkie czasy, ale i poznasz wspaniałych ludzi.
  • To liczne i bardzo ciekawe warsztaty, czyli połączenie przyjemnego z pożytecznym. W ofercie snowshow.pl są różne zajęcia, między innymi: kulinarne – dla lubiących bądź chcących lepiej się nauczyć gotować, barmańskie – wykwalifikowani trenerzy uczą przyrządzać pyszne drinki, taneczne – po których staniesz się królem parkietu.

Wyjazd na narty w tak piękne miejsce jak Alpy to cudowny pomysł, by spędzić czas w otoczeniu pięknych gór, ucząc się jeździć na nartach lub snowboardzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Są tym bardziej niezwykłe jak nauce towarzyszy zabawa, a także wiele dodatkowych zajęć – szkolenia, warsztaty itp. Obozy studenckie organizowane przez snowshow.pl to gwarancja najlepszej nauki i rozrywki!

0 0 vote
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments