Opony używane Węgorzyno

      Brak komentarzy do Opony używane Węgorzyno

Opony Michelin uważane są za same z najwspanialszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, których można stosować zimą.

Opony używane Dobra

Opinie o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one uznanie ekspertów a mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych oceny w produkcie wielu testów i kontroli. Do najwyższych wartości opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– dużo wartościowe parametry niezależnie od godziny roku,
– dużą wytrzymałość na wykorzystanie co stanowi podstawowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Dobra

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoko wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na których można prowadzić też w zimie. Nie chodzi ich mamić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się od nich parametrami. Doskonale przyznają się dla samochodów w kulturze małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to przedstawia się dużo delikatnymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i małym zużyciem.

Opony używane Dobra

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma porównywalną drogę hamowania na krótkiej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Dobra

Na mokrej nawierzchni, która obecnie dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała dużo pomocną jakość hamowania B. To, co daje model Crossclimate+ to fakt, iż istnieje oponą stricte letnią, jednak można z powodzeniem korzystać spośród niej coraz rzadziej mroźną i śnieżną, a jednak atakującą od momentu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co informuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Opinie o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich wielkie, co świadczy tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, szczególnie jeśli zależymy korzystać z opon cały rok, bez potrzeby wymiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ kupimy w rozmiarze od 15 do 19 cali.

Opony używane Dobra

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się pozytywnymi opiniami też znacznie przyjaznymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Pierwszym jest używanie do jej konstrukcje innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do powierzchni niezależnie od temperatury. Drugim istotnym czynnikiem jest bieżnik, będącym skutkiem doświadczenia i zaawansowanej technologii, wykorzystanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, który stał opracowany dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które służą dobrą przyczepność na krótkiej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest jednocześnie, a wraz ze schodzeniem się do zabiegu opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co wchodzi na silne stronie jezdne na śniegu. Najważniejszym składnikiem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na wszystkiej wysokości bieżnika zapewniają doskonałe właściwości jezdne. Podczas używania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające wysoka przyczepność na śniegu.

Opony używane Dobra

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments