Pięćdziesięciodwuletnia kobieta Zagryziona na śmierć

Zagryziona na śmierć – Jamniki to niewielkie i zazwyczaj dość bezpieczne rasy psów. Jak się jednak okazuje, są to jedynie zwierzęta, po których można się wiele spodziewać. Jest to jednak pies myśliwski i warto o tym pamiętać, bo może on być dość groźny.

Zagryziona na śmierć

Tym bardziej może on być zagrożeniem, im mniej jest tresowany. A więc przyjrzyjmy się tragicznemu skutkowi sytuacji, która miała miejsce w Oklahomie, gdzie została zaatakowana pięćdziesięciodwuletnia mieszkanka USA, przez grupę jamników. Psy te są szczególnie niebezpieczne w grupach, o czym kobieta miała się okazję przekonać. grupa siedmiu psów, która mieszkała z kobietą po sąsiedzku, zaatakowała ją bez zastanowienia ją zagryzła.

Policjanci, którzy pojawili się na miejscu, musieli zastrzelić jednego z psów, z uwagi na fakt, że był on bezpośrednim zagrożeniem w tej sytuacji. Nie wiadomo, co spowodowało to, że psy zagryzły kobietę i próbowały zaatakować także policję i personel medyczny, ale wiadomo jest, że wszystkie psy zostały uśpione na życzenie ich właściciela.

Wszystkie psy były bardzo młode i nie były one czystymi jamnikami, a mieszankami innych ras psów, co w pewnym stopniu może tłumaczyć całą sytuację. Jak także można się domyślać, psy nie były wystarczająco ułożone, aby były one bezpieczne dla otoczenia lub jakieś inne czynniki miały wpływ na tę tragiczną sytuację.

Trudno jest jednak jednoznacznie stwierdzić, co się takiego wydarzyło, że psy zaatakowały sąsiadkę. Cała sytuacja jednak skończyła się dla kobiety tragicznie, a ona sama nie miała najmniejszych szans, aby wyjść z tego cało. Warto się więc zatrzymać na chwilę nad tą historią i zastanowić się, zanim puścimy nasze psy luźno. Jak widać po tej sytuacji odpowiedzialność, jaka na nas spoczywa za nasze pociechy, jest ogromna.

Po przeprowadzeniu sekcji zwłok kobiety wyjaśni się, czy i jakie konsekwencje poniesie właściciel. Jednak życia kobiecie nikt i nic nie zwróci. Pozostaje nam jednak stwierdzić, abyśmy się wszyscy uczyli na cudzych błędach i ich nie popełniali. Dobrze dbajcie o to, aby wasze pociechy były dobrze ułożone i aby były bezpieczne dla otoczenia.

Ustawa

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments