Praca w Niemczech dla gościa z Ukrainy z lokalnej spółki na podstawie VAN DER ELST VIZA

Czy pracownicy ukraińscy z Własny są skłonność legalnej rzeczy w regionach Unii Europejskiej przez Polskę? Wiele pań posiada takie pytanie, że praktycznie jest ubiegać się o naszą wizę niż o wizę innego świata z Grup Europejskiej.

Pozycja w Niemczech dla pracownika z Ukrainy z własnej spółki na bazie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej dróg do Niemiec pracownika polskiej spółki na bazie VAN DER ELST VIZA

Razem z międzynarodową zasadą wiza do roboty w wolnym kraju UE nie zapewnia ofert rzeczy w żadnej spośród nich. Nazywa to, że skoro otrzymasz polską wizę do sztuce zaś nie będziesz szedł w Polsce, będzie toż naruszeniem prawa. Tak dlatego, razem z naszą wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, przecież taka wiza nie daje prosta do oficjalnego stanowiska w przyszłych krajach UE. Tak a polskie prawo nie pozwala na zajęcie w Niemczech w końcu uzyskania wizy roboczej do Nasz. To oznacza, po otwarciu własnej wizy roboczej, powinieneś tworzyć w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z pewnego państwa UE są moc delegować naszych ludzi do własnych krajów w stosunku z potrzebą produkcji. Należy mieć, że nie całe kraje UE traktują tę rezolucję. Na przykład Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia pogodziły się z wadą i dały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej dróg do Niemiec pracownika polskiej spółki na bazie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej dróg do Niemiec pracownika polskiej spółki na bazie VAN DER ELST VIZA

Nasza spółka, w jakiej pracuje obywatel Ukrainy, zatrudnia zatrudnionego na drogę służbową (do rzeczy / świadczenia usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez polską firmę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Pracownik jest wpłacany do spełniania danej książki w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na który że stać oddelegowany, nie może przekraczać 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza prawdopodobnie istnieć znana: – przez 180 dni (na bazie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (zezwolenie na pozycję opublikowane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w sensu odbycia podróży służbowej do Niemiec w procesie roku, będzie bogata jedynie 3 miesiące.

Głównym warunkiem takiej podróży jest porozumienie między naszą firmą oraz jednostką w Niemczech. Aby dokonać taką podróż służbową, człowiek musi uzyskać dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz złożyć wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Warszawie, które stanowi Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z całej Polski.

By uzyskać dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest odpowiedzialna do zapoznania dokumentów, wśród których istotne są: zezwolenie na rolę w Polsce, karta ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa pomiędzy firmami krajowymi oraz niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką nazwą i kierowany pracownik a nowi.

Należy jednocześnie zauważyć, że ambasada zastrzega sobie podstawa do żądania dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments