Przewozy prestiżowe nowym trendem

      Brak komentarzy do Przewozy prestiżowe nowym trendem

Każdy człowiek, niezależnie od swojego statusu społecznego, wysokości zarobków czy wieku, chce żeby wszystko w jego życiu było komfortowe. To samo, a może nawet przede wszystkim, tyczy się transportu i podróży. Bo kto z nas nie lubi jeździć w wygodnych warunkach, na dodatek szybko oraz bezpiecznie? Stare, brudne, zardzewiałe pociągi i przypominające czasy PRL-u PKSy to już dawno przeżytek, o którym nie warto nawet myśleć. Nastała era przewozów prestiżowych, dzięki czemu dojedziesz wszędzie na czas, a przede wszystkim wygodnie i z należytą klasą.

 

Czym są przewozy prestiżowe?

Przewozy prestiżowe to nic innego, jak oferowanie przez różnych przewoźników możliwości wybrania komfortowych pojazdów, które zawiozą nas do celu. Tyczy się to przede wszystkim busów oraz autobusów, jednak oferowane są również wysokiej klasy samochody osobowe, które mogą przydać się na takie okazje jak ślub czy związane z nimi sesje zdjęciowe.
Pojazdy posiadają różne udogodnienia, a wszystko zależy od modelu autobusu oraz rodzaju przewoźnika. Rzeczy najbardziej popularne, to przede wszystkim wygodne fotele, z odpowiednią ilością miejsca na nasze nogi, klimatyzacja czy telewizory. Podczas każdej jazdy można skorzystać ze znajdującego się na pokładzie WC lub kuchni (w autokarach). Dla naszego bezpieczeństwa autobusy wyposażone są w takie systemy bezpieczeństwa jak ABS, ASR czy ESP. Posiadają również najnowsze urządzenia GPS, aby w najszybszym czasie i najlepszą drogą dojechać do każdego celu.
W zależności od firmy, oferty dotyczą zarówno samochodów 4 osobowych, busów 8-śmio lub 20-sto osobowych oraz autokarów na ponad 50 pasażerów. Mogą z nich korzystać zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Często istnieje możliwość zamówienia dodatkowych usług, takich jak napoje, alkohol czy jedzenie oraz wiele innych.

Kiedy możemy skorzystać z przewozów prestiżowych

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które posiadają większe wymagania, niż standardowi klienci, jednak w tym przypadku nie ma żadnych ograniczeń. Musimy się jednak liczyć, że nasz komfort może kosztować trochę więcej, niż jazda rozpadającym się autobusem typu PKS. Wynajem takich samochodów oferowany jest przez wiele firm. Ceny różnią się w zależności od miejsca oraz rodzaju samochodów, ale również trasy do pokonania.
Kilka przykładowych sytuacji, w których można wybrać przewozy to:
– przejazd na lub z lotniska,
– przewóz klientów biznesowych,
– obsługa ślubów,
– przewóz turystyczny dla najbardziej wymagających.

Rozwijanie branży przewozów prestiżowych

Ostatnio zaobserwowano na rynku bardzo szybkie rozwijanie się branży przewozów prestiżowych. Dlaczego? Dzieje się to przede wszystkim dlatego, że ludzie oczekują coraz lepszego komfortu życia i są coraz bardziej przyzwyczajeni do używania luksusu. Nie jest to jednak nic złego, ponieważ wybranie nowszych, komfortowych samochodów czy autokarów przekłada się też na ich posiadanie systemów bezpieczeństwa.

Jeżeli chcesz podróżować szybko, ale równocześnie bezpiecznie i wygodnie, wybierz przewozy prestiżowe!

 

Artykuł powstał przy współpracy z bus-transport.eu

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments