Rabka-Zdrój – Rabkoland, liczne szlaki górskie oraz stoki narciarskie

Rabka-Zdrój to niezwykła miejscowość, którą zdecydowanie warto jest odwiedzić o każdej porze roku. Szeroki wybór najrozmaitszych atrakcji nieustannie przyciąga wielu turystów, a każdy z nich z pewnością opowiada o Rabce z uśmiechem na twarzy.

Położona w województwie małopolskim miejscowość przyciąga odwiedzających przede wszystkim wszechstronnością oferowanych form rozrywki. Nie każdy wie, że oprócz sztandarowych atrakcji Rabki-Zdrój, jakie stanowią Rabkoland, liczne szlaki górskie oraz stoki narciarskie. Rabka-Zdrój oferuje także wiele innych profesjonalnie przygotowanych i pomysłowych rozrywek, z pośród których każdy wybierze coś dla siebie. Dodatkowym atutem miejscowości jest funkcjonująca na terenie Rabki oraz jej okolicach firma przewozowa Misiek Taxi, która zapewni komfortowy i szybki przejazd pomiędzy punktami wycieczki.

W sezonie letnim, na terenie Parku Zdrojowego w samym sercu Rabki-Zdrój znajduje się Zola Park. Oferuje on grę zespołową Paintball, który stanowi znakomitą rozrywkę dla rodziny lub grupy znajomych. Ponadto, w Zola Park istnieje możliwość wypożyczenia Segwaya, quadów lub elektrycznych hulajnóg.

Z Misiek Taxi turyści mogą udać się także do miejscowej wypożyczalni gokartów lub rowerów MTB, Enduro, Trail, szos oraz rowerów trekkingowych, aby w dalszą podróż udać się bardziej ekstremalnym środkiem transportu. Rabka-Zdrój proponuje cztery trasy rowerowe o nazwach kolejno: „Śladami Gorczańskiej Przygody”, „Świat Kolei Retro”, „Rabkoland” oraz „Tropem Zbójnika Siarki”. Ich punkty orientacyjne, turyści odnajdą m.in. na oficjalnej stronie Rabki-Zdrój.

Na terenie Parku Zdrojowego znajduje się także dedykowane początkującym rowerzystom Miasteczko Ruchu Drogowego, gdzie mogą oni sprawdzić w praktyce swoją znajomość przepisów poruszania się na drodze w bezpieczny sposób.

Obowiązkowymi miejscami odwiedzin podczas wizyty w Rabce-Zdrój są Rabczański Park Linowy oraz Park Linowy dla Dzieci, z których ten drugi dedykowany jest najmłodszym członkom rodziny. Do Parku Linowego najprościej jest dostać się korzystając z usług Misiek Taxi – lepiej oszczędzić czas przeznaczony na dojazd i wykorzystać go na dzikie szaleństwo wśród wiszących mostów i zjazdów.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments