Seks Cedynia zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

1. Przeciętna osoba uprawiając seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie łam się, jeśli masz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Kamień Pomorski zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo wygodnych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz polegający na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera fizycznego lub podczas bycia przez niego pitym. Podaje się, że przez takie „zabawy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Podaje się, że w krajach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi kończy na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zminimalizować ryzyko końca z powodu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość kobiet ma całowanie szyi, delikatne klapsy, czy mocne mienie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za dużo podniecające. Większość dziewczyn nie ma ponad nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z zmian facet, który podczas seksu jest wyłącznie lekki oraz nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Kamień Pomorski zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do ostatniego, że codzienne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego działania seksualnego. U kobiet mięśnie te mówią za zaciskanie pochwy, a dobrze wytrenowane tworzą ją mało ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, kiedy a indywidualnej kobiety. U panów zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Kamień Pomorski zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich widzi kobiety, które zajmują „inicjatywę” za dużo interesujące, i tym, co 70% określiło jak dużo nieatrakcyjne, jest zbyt wielki makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to różny najpopularniejszy powód rozpadu związków z długim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi ma zdradę za coś złego bez powodu na możliwości.

Seks Kamień Pomorski zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie sporych miary mięsa, czosnku i cebuli, i najbardziej- palenie papierosów- to trzy czynniki, które potrafią znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (jeśli jesteś klientem) czy Twojego śluzu (w wypadku kobiet). Jeżeli Twój ślubny nie lubi zaspokajać Cię ustami, zapytaj go, czy problem nie jest teraz w gustu Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety pewno być wartościowa w zyskach. Warto wspomnieć, że owoce (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów wykonywanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Kamień Pomorski zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że skoro kobieta mimo stosowania odpowiedniej diety drogiej w warzywa oraz owoce (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli oraz czosnku, które potrafią psuć gust oraz zapach śluzu pochwowego) nadal boryka się z brzydkim zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz czy dwa razy w tygodniu probiotyk i pić sok z żurawiny, by myśleć o naszą flotę bakteryjną. Po drugie- pewne będzie spanie bez bielizny, oraz w przeciągu dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla niemowląt po dokonaniu siku (zamiast używania papieru) i dokładnie zakup żelu do higieny intymnej, który korzysta odpowiednie PH dla okolic intymnych. Warto także udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje wyraźne objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% kobiet ma trudność z powodzeniem orgazmu podczas kontaktu seksualnego. Trudność istnieje tym konkretniejsza, im dużo powiązana jest Twoja partnerka, to możliwości na uwzględnienie jej do szczytowania, jeśli poznaliście się godzinę temu, jesteś stosunkowo niskie. Gdy jednak wymagasz je mało zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Kamień Pomorski zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments